Gjør stua større på ei helg

Det tar bare ei helg å bygge om to stuer til én. Med nøye planlegging og noen forberedelser, kan du fjerne en ikke-bærende vegg og reparere gulv, vegg og tak i løpet av bare to dager.

Det kan være mange gode grunner til å fjerne en vegg. Kanskje du har fått et barnerom til overs, eller du har bare et rom som ikke blir brukt. Det gir mulighet for å utvide stua, eller som i vårt tilfelle; å lage en stor og funksjonell spisestue.

Relaterte artikler

  • Sett opp mosaikkfliser

    Sett opp mosaikkfliser

    18/2012 Sett opp mosaikkfliser på veggen over kjøkkenbenken. Det er raskere og enklere enn du tror. Alle får til dette.

    Vanskelighetsgrad 3/4
  • Klikk fliser på veggen

    Klikk fliser på veggen

    10/2011 Med litt fingerferdighet, noen klikkplater i lekkert design og litt pågangsmot, kan du få et helt “nytt” gjestetoalett i løpet av bare ei helg.

    Vanskelighetsgrad 3/4
  • Bygg med glass - slipp inn lys

    Bygg med glass - slipp inn lys

    04/2011 Glassbyggerstein kan brukes til utallige formål. Du kan for eksempel slippe lyset inn i et mørkt rom ved å fjerne noe av veggen og sette inn glasstein i stedet.

    Vanskelighetsgrad 3/4
  • Panel av høy klasse

    Panel av høy klasse

    01/2011 Brystningspanel med elegante fyllinger gir rommet personlighet og ligner en million dollar, og her skaper vi dem selv for noen få tusenlapper i løpet av ei helg.

    Vanskelighetsgrad 2/4
  • LYDisoler din nye vegg

    LYDisoler din nye vegg

    17/2010 Skal du bygge en vegg er det en fordel å isolere den mot støy. Veggen blir litt dyrere, men det er en investering du vil bli glad for.

    Vanskelighetsgrad 2/4
  • Gjør stua større på ei helg
  • Gjør stua større på ei helg
  • Gjør stua større på ei helg

Vanskelighetsgrad

Vanskelighetsgrad 3/4
Gjør Det Selv | Copyright © 2010| Bonnier Publications International AS | Juridisk informasjon | Kontakt oss